Kim Kardashian, në Javën e Modës në Paris, ajo duket më e tonifikuar se kurrë

480
Sigal

Ylli televiziv, Kim Kardashian është shfaqur në Javën e Modës në Paris.

E veçanta e këtij eventi ishte paraqitja e Kim në veshje transparente, ku edhe mori vëmendjen e të pranishmëve, shkruan Daily Mail.

Motrat Kardashian kanë zbuluar pjesë të trupit të tyre dhe kanë ekspozuar trupat e tyre të tonifikuar.