Kim, Irina, Paris Hilton, zbuloni ish të dashurat e Ronaldos

491
Sigal

Cristino Ronaldo dhe jeta e tij sentimentale janë në qendër të një artikulli të publikuar nga “Goal.com”, që ka listuar nga disa ish të dashurat e CR7.