Kendrick Lamar vazhdon dominimin në top listat e Billboard

539
Reperi amerikan, Kendrick Lamar po vazhdon dominimin në top listat e Billboard edhe pas javës së tretë.
Billboard shkruan se ai është në krye të top listave në “Artist 100”, “Billboard 200” dhe “Hot 100”, me një aktivitet deri më 774 për qind në aktivitet të përgjithshëm.
Lamar së fundmi ka publikuar albumin e tij “Damn”, i cili ka korrur mjaft sukses.
Sigal