Kendall si Kim dhe Kylie, pozon plotësisht nudo si asnjëherë më parë!

256
Ajo nxori jashtë gjithçka, absolutisht gjithçka! Kendall Jenner duket se u nis për të thyer internetin me foton e fundit që ka postuar në Instagram.

Bukuroshja 21 vjeçare u zhvesh plotësisht lakuriq për një foto shumë përvëluese. Modelja e Victoria’s Secret është shtrirë mbi një tavolinë guri ndërkohë që në dorë mban një cigare. Në fund ajo e bëri të qartë që nuk pi duhan dhe nuk është ky qëllimi i fotos, por jemi të bindur që për ta kuptuar këtë fansat nuk kishin nevojë për shpjegime. Madje mund të themi që vështirë se dikush e ka dalluar një detaj aq të vogël sa cigarja në dorën e saj kur Kendall ka dhënë një spektakël të vërtetë me hiret e saj.