Justin Bieber ka një vajzë ?!

404

Justin Bieber shokoi 70 milion fansat e tij në Instagram ditën e djeshme, kur publikoi foton e tij me një vajzë të vogël që e mbante në krahë dhe si përshkrim në foto thoshte se ishte vajza e tij. Në fakt ishte një shaka nga ana e tij, sepse pak më poshtë këngëtari kishte shkruar se bënte shaka.