Jennifer Aniston në Critics’ Choice Awards së bashku me bashkëshortin Justin Thereoux

332
Jennifer Aniston dukej mahnitëse e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Justin Theroux në tapetin e kuq të Critics’ Choice Awards mbrëmjen e së dielës.
Aktorja kishte veshur një fustan ngjyrë blu të hapur që tregontë këmbët e saj të tonifikuara në ceremoninë e zhvilluar në Barker Hanger të Santa Monica.
46 vjeçarja ishte e nominuar për rolin Rachel në serialin Friends, dhe Justin për titullin “Aktori më i mirë” në dramën “The Leftovers”.