Flet nëna e Oriola Marashit, zbulon operacionet e të bijës

696
Duke qenë një nga modelet më bukuroshe e më seksi shqiptare, edhe Oriola Marashi është përfolur shumë se mund të ketë kryer operacione plastike. 
Megjithatë modelja nuk i ka vënë shumë mend thashethemeve dhe nuk ka reaguar asnjëherë. Por a ka vërtet ajo operacione?
Të vërtetën e ka zbuluar mamaja e Oriolës, ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj e cila në një intervistë për “Thumb” u shpreh se Oriola nuk ka bërë asnjëherë operacione plastike.
“Oriola nuk ka bërë asnjëherë operacion plastik sepse nuk e ka pasur të domosdoshme. Nëse do e ketë të domosdoshme, mbase një ditë mund të bëjë”, u shpreh mamaja e modeles.

Sigal