Era Istrefi ndryshon look, këngëtarja bëhet brune

671
Era Istrefi ka vendosur të ndryshojë paska pamjen e saj dhe të vijë ndryshe për fansat e saj të shumtë. Jemi mësuar, që këngëtaren shqiptare më famë botërore ta shohim me looko- un e saj karakteristik bionde.
Mirëpo, ajo ka vendosur që të bëhet brune së paku duke u bazuar në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.“Vetëm një hap larg të bërit krejt zeshkane. Çfarë mendoni ju?”, shkruan në përshkrimin e fotos që e ka publikuar në Instagram.
Karriera e saj në muzikën botërore sapo ka nisur ngritjen, prandaj Era duhet t’i kushtojë vëmendje edhe imazhit të saj. Sa i përket muzikës, balada e saj “Redrum” është duke u pëlqyer në masë të madhe dhe numëron rreth 15 milionë shikime në YouTube

Sigal