Bikini transparente, Aurela Hoxha përkulet për një foto përvëluese!

516
Ajo na ka mësuar me fotot e saj seksi, por këtë herë duket se e ka lëshuar fare dorën.
Aurela Hoxha i ka tërbuar fansat e saj me foton e fundit që ka publikuar në Insta Story. Ajo jo vetëm po shijon pushimet në bregdet, por gjithashtu po i bën për vete të gjithë me fotot e nxehta. Së fundmi ka postuar një foto në rroba banjoje dhe me një kapele marinari, pa harruar natyrisht edhe pjesën e saj më të mirë. Të pasmet duken më në formë se kurrë, ndërkohë që Aurela është përkulur për t’i nxjerrë edhe më shumë në pah, a thua se ekzistonte nevoja. Por pavarësisht se bikinit duken qartë që janë transparente, ajo sërish i ka lënë vend imagjinatës, duke mos treguar më shumë seç duhet.
auhooo.jpg
Sigal