Befason Bella Hadid, mahnitëse pasi ankohet se ka humbur format

491
Sigal

Pak ditë më parë ajo tha së dëshiron prapë gjoksin dhe të
pasmet që kishte pasi humbi shumë në peshë gjatë verës përmes stërvitjes dhe
dietës super strikte.

Por në një foto të publikuar këtë
të martë, Bella Hadid dukej në formë perfekte.

Motra 20 vjeçare e Gigi ka pozuar
me të brendshme të zeza për një set të Calvin Klein.