“ANTI”, albumi i fundit i Rihannës

365
Këngëtarja e famshme Rihanna, ditë më parë paralajmëroi se së shpejti do të lançojë albumin e saj më të ri të titulluar‘’Anti’’edhe pse ajo bëri të ditur që ende nuk është gati.
Përmes rrjeteve sociale, 27-vjeçarja ka zbuluar këngën e saj të re të titulluar “Work” në bashkëpunim me Drake, bashkangjitur një fotografie ku shihet Rihanna “topless”.
Kureshtjes i erdhi fundi, pasi albumi është në finalizim dhe duhet pritur vetëm edhe ditë të dalë dhe të dëgjohet nga adhurues të cilët tashmë e një kohë të gjatë janë shumë kureshtarë për përmbajtjen e albumit.