Ali Drew ekspozon linjat e saj perfekte

481
Siç duket bukuroshja Drew ka zbuluar se mënyra më e mirë për të rimarrë veten pas tradhtisë është zhveshja dhe paraqitja e saj si një “bomb” bërthamore, shkruan Daily Star. Ish-ylli On The Beach me pozat e marra ka treguar se ende mund të tundoj fansat e saj, e më së miri për këtë tregojnë pozat e marra në bikini. Drew me paraqitjet e saj në bikini ka treguar linjat e saj super sexy ku ajo shfaqet tejet atraktive.
Sigal