Zjarr në një pallat pranë SPAK në Tiranë

53
Sigal

Një zjarr ka rënë në një pallat në kompleksin Usluga, pranë SPAK në Tiranë.

Forcat e Policisë dhe ato zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe zbardhjen e shkaqeve.

Ndërkohë ende nuk ka informacione për persona të lënduar apo dëme materiale.