Vrasje me breshëri plumbash në Dukagjin, qëllohen babë e bir! I ati vdes, ndërsa djali plagoset (EMRAT)

12
Sigal

Vrasje me armë zjarri në Dukagjin, qëllohen babë e bir.

Burime bëjnë me dije se është vrarë një prej tyre, ndërsa ka mbetur i plagosur një tjetër person.

Mësohet se është qëlluar mbi Zef dhe Gjin Gurin, ku mësohet se është vrarë Zef Guri.