Vlorë: Aksidentohet gjatë punës, humb jetën punonjësi 23-vjeçar i OSHEE

424
Sigal

Gazeta Telegraf/

Viktima me inicialet SH.B., 23 vjeç nga fshati Grabian po kryente punime në
kabllo elektrike kur është rrëzuar nga lartësia e një muri.23-vjeçari është
transportua me urgjencë në spital, por nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve dhe
ka ndërruar jetë rrugës.