VIDEO/ Sherr me thika, plagoset 16-vjeçari në Durrës

559
Një ngjarjë e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Durrës. Gjatë një përleshje ka mbetur i plagosur një person.
Sigal

Ngjarja është shënuar në lagjen 17 ku ka mbetur i plagosuar Klevi Qosja.

Ai është goditur me thikë dhe ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor.