Vetëhelmohet 19 vjeçarja në Elbasan

228
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen 5 Maji në Elbasan, ku një 19 vjeçare është gjetur në banesë dhe dyshohet e vetëhelmuar.

E reja ndodhet në spital në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 17.06.2022, në lagjen “5 Maji” Elbasan, është gjetur në banesë, dyshohet e vetëhelmuar, shtetasja E. P., 19 vjeçe, e cila ndodhet në spital në Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor vijon punën, me qëllim zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.