Tiranë, vret veten me rrip 56-vjeçarja, vuante nga depresioni

420
Sipas policise, dje orës 05:30, në fshatin Gjeç Kodër, në banesë, është vetëvarur me një rrip, shtetësia L. A., 56 vjeçe. Nga veprimet hetimore rezultoi se, kjo shtetase prej kohësh vuante nga depresioni dhe merrte medikamente. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Sigal