Shpërthim në Vlorë, eksploziv makinës së një gruaje

492
Një shpërthim eksplozivi ka tronditur Vlorën mëngjesin e sotshëm. Eksplozivi i ishte vendosur një makine të parkuar në pronësi 42-vjeçare Vejushe Dalipaj dhe nuk ka shkaktuar viktima. 
Ngjarja ka ndodhur tek “7 pallatet” në Vlorë rreth orës 5:20. Mjeti është shkatërruar në pjesën e përparme.
Sigal