Pesë makina përplasen afër tunelit të Elbasanit, humb jetën një vajzë! Tri të plagosura

113

Pesë automjete janë përfshirë në një aksident të ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Përplasja ka ndodhur në afërsi të tunelit të Elbasanit.

Dyshohet se nga aksidenti ka humbur jetën një vajzë dhe janë plagosur tri të tjera.

Mësohet se një vajzë e cila ishte pasagjerë në një prej automjeteve të përplasura ka mbetur brenda në automjet dhe pritet ndërhyja e forca zjarrfikëse për ta nxjerrë atë