Përplasje me armë në Tiranë, identifikohet njëri nga të plagosurit. Ja emri

551
Një përplasje me armë ka ndodhur në një lokal në zonën e Selitës në Tiranë. Deri më tani mësohet se dy persona janë plagosur me armë, fatmirësisht të dy janë jashtë rrezikut për jetën.
Fillimisht ata janë zënë me fjalë e grushte dhe më pas janë nxjerrë armët nga brezi. Ka pasur disa të shtëna, duke u plagosur dy persona.
Njëri prej të plagosurve është identifikuar si Gjon Pelivani. Ky i fundit ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.
Për personin tjetër të larguar me një makinë private, për momentin nuk ka asnjë informacion.
Sigal