Përplasen tre automjete në Fushë-Prezë, gjashtë të lënduar në spital

45

Tre automjete janë përplasur në Fushë-Prezë, pa shkuar tek Ura e Gjolës. Njoftohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 ndërsa për pasojë kanë mbetur të lënduar gjashtë persona me iniciale M.B, K.B, L.H, B.H, M.H dhe B.Z.

Këta të fundit janë dërguar në spital ku marrin kujdes shëndetësor.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.