Lezhë/ Spërkatet me benzinë dhe i vë flakën vetes, vdes 40-vjeçari

499
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ishull Lezhë pas një 40-vjeçar është spërkatur me vbenzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e djegies personi në fjalë ka ndërruar jetë dhe ndoodhet në morgun e Spitalit Rajonal të Lezhës.

Nga raportimet paraprake mësohet se viktima njihet si person me problem mendore.