LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në rrugë

96

Një trup i pajetë është gjetur në aksin rrugor Elbasan – Librazhd, mbrëmjen e sotme.

Është akoma e paqartë nëse personi i pajetë është përplasur nga ndonjë makinë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe një hetim ka nisur.