LAJM I FUNDIT/ Aksident në çerdhe, fëmija nga Bulqiza niset me urgjencë drejt Tiranës

457
Një fëmijë dy vjeç ka mbetur i plagosur rëndë në një ngjarje që dyshohet aksidentale në Bulqizë. Nga informacionet e para mësohet se fëmija ka qenë në çerdhe kur është rrëzuar, megjithëse nuk ka ende të dhëna se si ka ndodhur ngjarja,
Fëmija ka marrë lëndime të mëdha dhe është dërguar me urgjencë drejt Tiranës për mjekim të specializuar.
Sigal