Kavajë/ Aksident, dyshohet për të plagosur

41

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë dhe dyshohet se ka të plagosur. Aksidenti ka ndodhur në Golem dhe në vend janë ndodhur tri ambulanca.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.