Gjendet një grua e vdekur në Sarandë, ja çfarë dyshohet

136
Sigal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë ku shtetasja, V.B, 70 vjeçe është gjetur e pajetë. Trupi i saj është gjetur në Ksamil në raportimin paraprak policore dyshohet se mund të jetë mbytur aksidentalisht.

Njoftimi i Plotë:

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes