EMRI/ Sherr dhe plagosje me armë në Pogradec

18
Sigal

Plagosje me armë zjarri në qytetin e Pogradecit, ngjarja ka ndodhur në afërsi të aneksit të stadiumit në një bllok pallatesh në periferi të qytetit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për sqarimin e rrethanave.

Alted Olldashi është dërguar në spitalin e Pogradecit.

Të përfshirët në konflikt janë larguar nga vendngjarja.

Në vendngjarje ka gëzhoja nga arma e shtënë dhe një këllëf thike, policia ka ngritur postblloqe për gjetjen e autorit.