E rëndë në Vlorë, e reja tenton t’i jap fund jetës

68
Sigal

Njoftimi i policise:

Rreth orës 10:50, shtetasja A. H., rreth 25 vjeçe, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, ka konsumuar fotoksinë dhe aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.