E reja tenton të vrasë veten

77

Një 18-vjeçare ka tentuar ti jap fund jetës duke u vetëhelmuar në banesën e saj, pasi prinderit nuk e lejonin të dilte nga shtëpia prej disa ditësh, dhe nga gjendja psikologjike e rënduar ajo ka tentuar ti jap fund jetës duke pirë helm.

Menjëherë pas konstatimit se vajza ka pirë helm është dërguar menjëherë në urgjencen e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur ne njësinë administative Përparim të bashkisë Peqin.