Ballsh, plagosen me armë zjarri burrë e grua, në gjendje të rëndë

373
Burrë e grua kanë mbetur të plagosur si pasojë e një konflikti në Ballsh.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme ndërsa Edmond Xhaferaj dhe Ludmilla Xhaferaj ndodhen në Spitalin Rajonal të Fierit në gjendje të rëndë shëndetësore.
Momentalisht të plagosurit po i nënshtrohen një ndërhyrjeje kirurgjikale.
Policia po merr në pyetje familjarë të çiftit Xhaferaj ndërsa nuk dihet ende shkaku i konfliktit që solli ngjarjen e rëndë.
Sigal