Aksidentoi për vdekje 54-vjeçarin në Ndroq, në kërkim autori

111
Sigal

Një 54 vjeçar është gjetur i pajetë në rrugën Tiranë-Ndroq, në fshatin Varosh.

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale S. M., 54 vjeç, është gjetur pa shenja jete në rrugë.

Ndërkohë dyshohet se 54 vjeçari mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar.

“Më datë 13.04.2021, në rrugën Tiranë-Ndroq, në fshatin Varosh,  është gjetur pa shenja jete shtetasi S. M., 54 vjeç. Dyshohet se mund të jetë aksidentuar nga një mjet ende i paidentifikuar, i cili është larguar nga vëndi i ngjarjes.​ Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.e.su.