Aksidentohet rëndë 11-vjeçari

322
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Shkodër-Velipojë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një 11-vjeçar. Ngjarja e rëndë ndodhi në njësinë Berdicë.

Femija E.R ndodhet ne gjendje te rende ne spitalin e Shkodrës nen kujdesin e mjekeve. 11-vjeçari sapo ka zbritur nga autobusi kur është perplasur nga nje mjet.

Policia është ne vendngjarje dhe po heton mbi kete aksident te ndodhur.