Aksidentohet Redon Makashi

327
Këngëtari, Redon Makashi është aksidentuar pak minuta më parë teksa udhëtonte për në Pogradec. Automjeti me të cilin udhëtonte këngëtari i mirënjohur ka dalë nga rruga. Mësohet se Makashi ka marrë disa dëmtime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën. Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në Përrenjas. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit të këngëtarit Makashi.
Sigal