Aksidenti i frikshëm në Elbasan, barriera hyn në makinë

345

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Elbasan-Labinot, por që për fat të mirë nuk ka viktima.

Siç shihet edhe nga pamjet në aksident është përfshirë një makinë “Opel” me targa greke dhe një furgon.

Pas përplasjes, barriera anësore e rrugës ka përshkruar makinën “Opel”.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.