Aksident në Rrugën e Arbrit/ Përplasen dy makina, 2 të plagosur

41
Sigal

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Rrugën e Arbrit.

Mësohet se dy makina janë përplasur dhe si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve.

Më datë 24.01.2023, në Rrugën e Arbrit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.