Aksident në Qafë Thanë, makina kthehet përmbys

550
Një aksident automobilistik ka ndodhur pak më parë në Qafë Thanë, ku drejtuesi i automjetit ka humbur drejtimin dhe mjeti ka dalë nga rruga.
Siç raportojnë të pranishmit në vendngjarje, për fat të mirë nuk ka viktima, ndërsa në autpmjetin tip Toyota udhëtonte vetëm shoferi.
Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në aksident.
Sigal