Aksident në Elbasan, plagoset shoferi i furgonit

58

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë fshatit Lolaj në Peqin në aksin Elbasan-Peqin. Në aksident janë përfshirë mjeti i tonazhit të rëndë dhe një furgon. Nga aksidenti janë lënduar disa persona dhe është plagosur drejtuesi i furgonit. Shkaqet e aksidentit nuk janë zbardhur ende dhe policia e ambulanca po shkojnë në vendngjarje.