Aksident me pasojë vdekje në Shkodër

132
Sigal

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur rreth orës 21:00 të së enjtes tek rreth rrotullimi Koplikut, Shkodër.

Një 38-vjeçar me një mjet tip “Opel” ka humbur kontrollin e makinës duke dalë nga rruga.

Rrugës për në spital, shoferi me iniciale M.L., ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave  dhe shkakut të aksidentit, thuhej në njoftimin e policisë.