Aksident i rëndë, fuoristrada përplas këmbësorin

374
Sigal

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një automjet fuoristradë, ka përplasur rëndë një këmbësor të seksit mashkull.

Burime bëjnë me dije se aksidenti është i rëndë, ndërsa policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.