VIDEO/ Ishte duke bërë surf, adoleshenti sulmohet nga peshkaqeni

52
Një video është bërë virale në rrjete sociale, teksa shihet se si një adoleshent 16-vjeçar,  sulmohet dhe kafshohet në krah nga një peshkaqen.
Sigal

Bëhet me dije se adoleshenti ndodhej me pushime në Florida dhe fatmirësisht, ia ka dalë të shpëtojë mrekullisht.

Pamjet nisin me të riun që ndodhet në breg të detit duke bërë surf, e më pas teksa po priste të “vallëzonte” me dallgët, pranë tij shfaqet një peshkaqen që e sulmon.

I riu, shmanget me shpejtësi dhe arrin të dalë në breg shëndoshë e mirë.