VIDEO/ Britani e Madhe, bomba shpërthen në mes të detit, zhurma dhe muri i ujit janë impresionuese

547
Sigal

Një peshkatar anglez ka gjetur një bombë në brigjet e Clacton-on-Sea, në Esseks dhe ushtria detare angleze e ka shpërthyer.

Po flasim për një bombë gjermane e cila ka shpërthyer nga ekspertët e ushtrisë në zonën e Portsmoth në mes të detit.

Shpërthimi i bombës ka shkaktuar një mur gjigand uji dhe një zhurmë impresionuese.