Trafik droge me ambulancë/ Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar në Igumenicë, arrestohet shoferi (Video)

90
Sigal

Kapen 320 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar mëngjesin e sotëm, kur është ndaluar një autoambulance që vinte nga kufiri i gjelbër. Autoambulanca është ndaluar në qytetin e Igumenicës.

Brenda saj janë gjetur dhe sekuestruar 13 çanta me 129 pako që përmbanin 319 kg 200 gram marijuanë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri