Po punonte në mal, humb jetën shqiptari pasi e zuri poshtë një lis

158
Sigal

Një person ka humbur jetën sot në malet e Rugovës të Pejës si pasojë e goditjes nga një lis.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi.

“Në malet e Rugovës dyshohet se si pasojë e goditjes nga lisi ka humbur jetën një person. Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe prokurori”, ka thënë Nikçi.