Pia, modelja që dimrin jua bën verë

1423
Është njëra ndër femrat, e cila ndiqet nga një numër i madh ndjekësish në rrjete sociale.
Por Pia Muehlenbeck, asnjëherë nuk i zhgënjen ata me publikimin e fotografive, në të cilat shfaqet çdo herë e më seksi.
Ndërsa tek ne temperaturat sa ngrihen dhe sa bien në këto ditë janari, ajo ka publikuar disa imazhe në bikini, ku shihet duke shijuar ditët e nxehta në Australi.
Kujtojmë se edhe pse linjat e saj duken perfekte në fotografi ajo, është kritikuar për ndërhyrje kirurgjike në fytyrë dhe gjoks
Imazh i ngjashëm