Greqi – Aksident tragjik në Rodos, humb jetën shqiptari dhe e bija

715
Një aksident tragjik i ka marrë jetën një shqiptari dhe vajzës së tij 31 vjeçe.

Aksidenti është shënuar dje, 10 mars kur makina në të cilën udhëtonte vajza dhe i ati është përplasur me një murë. Përplasja ka qenë fatale dhe viktimat kanë gjetur vdekjen pak kohë pasi kanë mbërritur në spital

Mediat greke thonë se nuk dihen shkaqet e humbjes së kontrollit të automjetit ku udhëtonte burri i moshës 55- 60 vjeç dhe e bija e tij.
Sigal