Femra dhe meshkuj të dehur ‘pushtojnë’ rrugët angleze në pritje të Pashkëve

896
Me mijëra britanikë kanë përfituar nga ditët e pushimit për Pashkët për të festojnë ende pa ardhur fundjava.
Në Birmingham, Manchester dhe Newcastle, nuk kanë qenë të paktë të rinjtë që kanë dalë për të festuar, një natë më parë, me miqtë e tyre në prag të Premtes së Mirë.

Me veshje seksi dhe të zhveshura shume femra kanë sfiduar temperaturat e ulëta, të cilat nuk i kanë penguar për të festuar deri në orët e para të mëngjesit.
Nën efektin e alkoolit dhe të substancave të tjera shumë prej tyre janë shtrirë në rrugë.
Festa për britanikët sapo ka nisur, pasi të hënën është edhe festa e Pashkëve. Edhe policia britanike u ka ardhur në ndihmë shume personave te cilet ishin në gjendje te dehur, ashtu sic duket edhe nga fotot e publikuara nga Dailymail.
Sigal

4AB749B300000578-0-image-a-80_1522498868192

auto_23-231522432638

auto_25-201522432637

4AB7482F00000578-0-image-a-89_1522498888757

4AB7499A00000578-0-image-a-87_1522498883272

4AB749BB00000578-5564863-Take_a_break_A_young_man_find_a_quiet_corner_to_make_a_phone_cal-a-12_1522504449450

4AB7488B00000578-0-image-a-84_1522498876493

4AB7497F00000578-5564863-Up_you_go_One_woman_who_looks_a_little_worse_for_wear_is_helped_-a-11_1522504449393

4AB749CB00000578-0-image-a-82_1522498872095

4AB749AD00000578-0-image-a-81_1522498870026