Elita Rudi në restorantin e Nusretit: Hamburgerët që kushtojnë 1 euro në Prishtinë, janë më të shijshëm

137
Sigal

Reperi Gjiko dhe partnerja e tij Elita Rudi kanë udhëtuar drejt Turqisë, ku dhe me këtë rast kanë vizituar restorantin e Nusretit. Mesa duket restoranti i kuzhinierit me trendi në botë nuk i ka lënë përshtypje të mirë Elitës.

Ajo ka thënë se hamburgerët në Prishtinë të cilët kushtojnë 1 euro janë më të shijshëm se sa hamburgeri i mbështjet me ar të Nusretit. “Ishte një hamburger i mbështjell me një flori ari asgjë më shumë, më të shijshëm janë hamburgerat e Prishtinës që kushtojnë 1 euro”, tha Elita.

Me kërkesë të ndjekësve, ajo gjithashtu ka postuar faturën që ka paguar në restorant, ku vetëm hamburgeri kushtonte 65 euro.