E pazakontë! 14-vjeçarja shqiptare bëhet nënë, materniteti njofton policinë

43

Një 14-vjeçare shqiptare është bërë nënë, duke sjellë në jetë një foshnje, në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit, 14-vjeçarja me inicialet M.M është e lindur në Shqipëri, ndërsa është e martuar dhe jeton në Mitrovicë, shkruan “Zëri.info”.

Ismajli po ashtu deklaroi se për këtë rast e kanë lajmëruar edhe Policinë e Kosovës për konsultim.