Zjarr masiv në një apartament në Korçë

186
Sigal

Përfshihet nga flakët një apartament në Korçë. Zjarri masiv ka rënë në katin e pestë të një pallati. Shkak i zjarrit ishte një rezistencë e ndezur. Zjarrfikësja mbërriti në vendngjarje dhe arriti të shuajë flakët.